![](http://borysivka-zosh.ucoz.ua/_nw/0/56983000.jpg)
У школі свято урожаю.
І гості в школу поспішають,
А ми тут трошки забарились,
Можливо, в чому й прогнівили.
Сьогодні ми прийшли на свято,
Щоб усіх вас привітати,
Хай будуть завжди в ріднім краї
Багаті, щедрі урожаї!
![](http://borysivka-zosh.ucoz.ua/_nw/0/s55562415.jpg)
У Борисівській школі 7 жовтня відбулося Свято врожаю в якому прийняли участь всі учні школи. Ось які творіння було представленно на святі (фото звіт).
1-4 кл.![](http://borysivka-zosh.ucoz.ua/_nw/0/s87578014.jpg)
5 кл. ![](http://borysivka-zosh.ucoz.ua/_nw/0/s82433786.jpg)
6 кл.![](http://borysivka-zosh.ucoz.ua/_nw/0/s27463957.jpg)
7 кл.![](http://borysivka-zosh.ucoz.ua/_nw/0/s01070533.jpg)
8 кл. ![](http://borysivka-zosh.ucoz.ua/_nw/0/s99485374.jpg)
9 кл.![](http://borysivka-zosh.ucoz.ua/_nw/0/s19344560.jpg)
Діти також приймали участь у змаганнях. Поділившись на дві команди. 1-"Сонячні бурячки", 2- "Непереможні перчики". Майже у всіх конкурсах перемогу здобула команда "Сонячні бурячки". Вітаємо!!! Дякуємо учням за цікаві роботи та позитвні емоції , які подарувало нас свято врожаю!!!
![](http://borysivka-zosh.ucoz.ua/_nw/0/s96026017.jpg)
Дякуємо за увагу!
![](http://borysivka-zosh.ucoz.ua/_nw/0/79435622.jpg)
|